/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fsource%2Fautobahn%2F96689ce8f1_alfa-komt-in-2017-met-giulia-sw.jpeg)
De geruchtenmolen brengt het nieuws dat Alfa Romeo volgend jaar al komt met de stationwagen-versie van de Giulia. Het gerucht komt niet van een paar internethoaxers, maar vrij hoog uit de boom bij Alfa zelf. We kunnen er daarom wel van uitgaan dat het enigszins klopt.
Goed nieuws voor degenen die nu tegen allerlei Zuid-Koreaans en Japans blik zitten te kijken in de file, er komt oogverblindende schoonheid bij en veel ook. Stationwagens zijn in Europa goed voor 42% van de verkoop in het segment van de Giulia. De rest van de markt wordt verdeeld door de sedans, hatchbacks, cabrio's en andere carrosserievarianten.
Fiatbaas Sergio Marchionne wil de Giulia volgend jaar ook in de Verenigde Staten gaan verkopen. Daar heeft hij de station niet per se nodig, wie in de VS een grotere auto wil, die gaat voor een SUV (gelukkig hebben ze die straks ook).
Als Alfa Romeo er ook meteen een Quadrofoglio van uitbrengt dan gaan we vast een tentje bij de dealer opzetten om als eerste in te kunnen stappen.